Пам'ять комп'ютера

Комп'ю́терна па́м'ять (англ. memory, storage) — функціональна частина ЕОМ, призначена для прийому, зберігання та видачі даних.

Комп'ютерна пам'ять — частина ЕОМ, фізичний пристрій або середовище для зберігання даних протягом певного часу. Пам'ять поділяється на:

• внутрішня:
    • оперативна;
    • стала;
  • зовнішня:
    • жорсткий диск;
    • гнучкий диск;
    • компакт-диск CD/DVD;
    • flash-пам'ять

Знайдіть в інтернеті картинки кожного типу пам'яті, розмістсть їх на слайді презентації і підпишить за допомогою об'єктів WordArt

• Як ще називають жорсткий диск комп'ютера і чому він носить таку назву?
  • До якого виду пам'яті належить жорсткий диск?
  • Які були перші носії інформації комп'ютера?
  • В якому році був створений перший жорсткий диск і який він мав об'єм?
  • назвіть основні властивості пам'яті

Знайдіть відповіді на поставлені питання та оформіть їх в вигляді призентації

Варіанти адресів сайтів для пошуку інформації:

ПІДКАЗКА І

ПІДКАЗКА ІІ

ПІДКАЗКА ІІІ

Цікаво знати

Назва «вінчестер» жорсткий диск одержав завдяки фірмі IBM, яка в 1973 році випустила жорсткий диск моделі 3340, що вперше об'єднав в одному нероз'ємному корпусі пластини диска і читаючі головки. При його розробці інженери використовували коротку внутрішню назву "30-30", що означало два модулі (у максимальній компоновці) по 30 Мб кожен. Кеннет Хотон, керівник проекту, по співзвучності з позначенням популярного мисливської рушниці "Winchester 30-30" запропонував назвати цей диск "вінчестером".

У Європі і США назва "вінчестер" вийшла з вживання в 1990-х роках, в російському ж комп'ютерному сленгу назва "вінчестер" збереглася, скоротившись до слова "вінт".

Раніше зовнішня пам'ять займала більше фізичного місця,але з часом все більший обсяг пам'яті почав займати менше фізичного місця.