Правила проходження квесту

Вам потрібно об'єднатися в команди по 3-4 чоловіки і обрати свою роль. Ролі перераховані у верхній частині веб-квесту. Це:

• Пристрої виведення;
  • Пристрої введення;
  • Архітектура комп'ютера;
  • Пам'ять комп'ютера;
  • Центральний процесор.

Відповідно до обраної ролі ви отримаєте певні завдання. На проходження веб-квесту і виконання завдань вам дається 1 година. І ще 30 хвилин для демонстрації і захисту презентацій. Усі члени команди повинні допомагати одне одному.

З критеріями оцінювання ви можете ознайомитися на вкладці "Оцінювання".

Завдання веб-квесту - це окремі блоки питань і переліки адрес сайтів в мережі Інтернет, де можна отримати необхідну інформацію (вони  мають назви ПІДКАЗКА) Питання сформульовані так, щоб при відвідуванні сайту ви не тільки дібрали  матеріал, а й виділили головне з тієї інформації, яку  знайдете.
Після завершення роботи над квестом проводиться публічний захист робіт (звіт) у вигляді презентації. Перший слайд презентації - це назва Ролі та зазначення прізвищ учнів, які працювали над цим завданням, вміст решти слайдів зазаначено в завданнях.

З кожної команди будуть виступати по одному учаснику. Основні критерії публічного звіту: розуміння завдання, достовірність використовуваної інформації, творчий підхід (дизайн оформлення звіту квесту і технічне виконання).